Xbox navrhl jedinečnou konzolu Xbox One S, inspirovanou Paulem Walkerem, s cílem získání prostředků pro jeho organizaci Reach Out WorldWide

0
3

Konzola je opravdovým kouskem memorabilií nejen pro fanoušky filmových franšíz, ale i pro fanoušky Xboxu a je podepsán některými nejbližšími kamarády a spoluherci Paula Walkera, včetně Vina Diesela, Tyrese Gibsona, Cody Walkera, bratra Paula Walkera a dalších.

Jeden fanoušek bude mít příležitost vlastnit tuto osobitou konzolu, protože bude slosována v neděli 1. října, kdy bude společnost Xbox ve spolupráci s neziskovou organizací Reach Out WorldWide (ROWW) hostit svou třetí každoroční charitativní akci Game4Paul. Tato akce se koná na počest Paula Walkera a jeho vášně pro lidi a šíření dobré vůle. Veškerý výtěžek získaný slosováním konzoly půjde zpátky do neziskové organizace ROWW, kterou založil Paul Walker s cílem poskytnout rychlou a účinnou pomoc těm, kteří to po přírodní katastrofě potřebují nejvíce. Slosovací lístky si nyní můžete zakoupit na webových stránkách www.game4paul.com.

 „Velmi se mi zalíbila myšlenka návratu Xboxu do doby, kdy to vše začalo u Paula a série The Fast and the Furious s tímto úžasným designem konzoly,” řekl Cody Walker, Paulův bratr a generální ředitel organizace Reach Out WorldWide. „Je velmi důležité, aby práce ROWW pokračovala, a velmi si vážíme toho, že Xbox navrhl tuto konzolu Xbox One S a nabídne ji ve slosování jako součást naší živě vysílané akce Game4Paul.”

„Naše rodina Xboxu je velmi hrdá, že může sehrát tuto malou roli při připomenutí skvělé Paulovy kariéry a práce s ROWW,” řekl Aaron Greenberg, generální ředitel marketingu her společnosti Xbox. „Náš tým vložil do designu této unikátní konzoly hodně úsilí a jsme nadšeni, že můžeme vzdát čest nezapomenutelné roli Paula ve filmu Fast and Furious.”

Fanoušci, kteří se chtějí zúčastnit slosování, nebo všichni, kdo chtějí podpořit organizaci ROWW, mohou přispívat a sledovat akci Game4Paul živě na webových stránkách www.game4paul.com, na kanálech Mixer Xbox ChannelTwitch Xbox Channel a facebookových stránkách Codyho Walkera.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/562441/Xbox_Vin_Diesel_Paul_Walker_Xbox_Console.jpg

SOURCE Xbox

Powered by WPeMatico