Xbox prináša na trh jedinečnú konzolu Xbox One S inšpirovanú Paulom Walkerom s cieľom získať financovanie pre program Paula Walkera Reach Out WorldWide

0
1

Konzola je skutočnou pamätihodnosťou nielen pre fanúšikov tejto filmovej série, ale aj pre hráčov Xboxu a sú na nej podpísaní niektorí najbližší priatelia a spoluhráči Paula Walkera ako Paul Diesel, Tyrese Gibson, Cody Walker, brat Paul Walker a ďalší.

Jeden fanúšik bude mať možnosť získať vlastnú konzolu v aukcii v nedeľu 1. októbra, kedy Xbox v spolupráci s organizáciou Reach Out WorldWide (ROWW), usporiada svoju tretiu výročnú charitatívnu akciu Game4Paul. Podujatie je poctou pre Paula Walkera a jeho vášeň pre ľudí a šírenie dobrej vôle. Všetky výnosy získané v aukcii konzoly poputujú neziskovej organizácii ROWW, ktorú založil Paul Walker s cieľom poskytnúť rýchlu a účinnú pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú v chaose po prírodnej katastrofe. Lístky do lotérie je možné zakúpiť na adrese: www.game4paul.com.

„Hneď sa mi zapáčila myšlienka, že sa Xbox vráti späť, keď sme začali uvažovať o Paulovi a filme Rýchlo a zbesilo v súvislosti s týmto úžasným dizajnom konzoly,” povedal Cody Walker, Paulov brat a generálny riaditeľ spoločnosti Reach Out WorldWide. „Je veľmi dôležité, aby práca organizácie ROWW pokračovala a sme veľmi vďační Xbox-u, že navrhol Xbox One S a dáva ho do aukcie ako časť nášho živého streamu Game4Paul.”

“Naša Xboxová rodina je veľmi hrdá, že môže zohrať túto nepatrnú úlohu pri tvorbe pamiatky Paulovej skvelej kariéry a práce pre ROWW,” povedal Aaron Greenberg, generálny manažér spoločnosti Games Marketing vo firme Xbox. „Tím veľa rozmýšľal nad touto špeciálnou konzolou a sme nadšení, že takto môžeme zložiť poklonu nezabudnuteľnej Paulovej postave vo filme Rýchlo a zbesilo.

Fanúšikovia, ktorí sa chcú zúčastniť aukcie a všetci, ktorí chcú podporiť organizáciu ROWW, môžu prispieť a naživo sledovať Game4Paul na: www.game4paul.com a prostredníctvom kanálov Mixer XboxTwitch Xbox alebo na Facebookovom konte Codyho Walkera.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/562441/Xbox_Vin_Diesel_Paul_Walker_Xbox_Console.jpg

SOURCE Xbox

Powered by WPeMatico